Doskonale zbilansowany skład – suche karmy dla psówCena, jaką przyjdzie zapłacić właścicielowi psa za jego karmę, nie powinna być najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze produktu. O wiele bardziej istotna jest jakość składników oraz stopień ich zbilansowania i dostosowania do potrzeb danej rasy czworonogów. Chcąc mieć pewność, że dostarczamy Państwu wyłącznie najlepsze propozycje, stworzyliśmy tę część naszej oferty w oparciu o najlepsze marki suchych karm dla psów.

Acana, Royal Canin, Brit Care, Animonda, Bosch, czy Applaws to firmy, które na stałe goszczą w naszym asortymencie i diecie wielu psów naszych klientów. Ich głównym składnikiem jest oczywiście pełnowartościowe mięso w różnej postaci, np. świeżej lub suszonej. Do najczęściej spotykanych rodzajów mięsa w przypadku naszych suchych karm dla psów należą wołowina, drób, ryby oraz delikatna jagnięcina. Wszystko to wzbogacone o warzywa i owoce – również znajdujące się w składzie – zapewnia Państwa pupilowi pyszny i zbilansowany posiłek o każdej porze dnia.

Posiadamy karmy dla psów wielu ras, w różnym wieku oraz o różnej wielkości. Zadbaliśmy również o zróżnicowanie gramatury opakowań, aby mogli Państwo dobrać produkt najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom czworonoga i jego diety. W naszym asortymencie dbamy również o prawidłowy rozwój i pracę organizmu pupili z nadwagą, wrażliwym układem pokarmowym, czy też osłabionych chorobą.