Suplementy Barf - opinie

Odwiedzili Państwo nasz sklep? Dokonali Państwo zakupów suplementów Barf lub innych produktów żywieniowych dla psa? Chcą Państwo podzielić się opinią z innymi właścicielami tych czworonogów? Zapraszamy do kontaktu. Wysyłając nam swoją opinię wraz z oceną jakości i zadowolenia ujętego w pięciostopniowej skali na pewno ułatwią Państwo decyzję wielu klientom odwiedzającym nasz sklep – naszą wiarygodność opieramy na zadowoleniu naszych klientów (oraz ich właścicieli)!
Sierść bardziej się błyszczy, pies ma więcej energii i chętniej bawi się z córką, a co najważniejsze te suplementy pomogły mu zrzucić nadwagę i zapanować nad nadmiernym głodem. Polecamy!

RodzinaFafika
Częste wizyty u weterynarza były zmorą w naszym domu. Nasz jamnik nieustannie chorował lub też miał problemy z jedzeniem – myśleliśmy, że to przez mniejszą ilość ruchu. Za brak apetytu odpowiedzialne były jednak karmy, które podawaliśmy mu wcześniej, a które jak się okazało sprawiały, że nie czuł się ona najlepiej. Teraz jest już wszystko w porządku – suplementy Barf i suche karmy z tego sklepu pozwoliły nam wreszcie dobrze zadbać o naszego psa (i podjąć decyzję o zmianie weterynarza).

SagradaDeFamilia
Polecam suplementy Barf poprawiające smak karmy oraz ich preparaty witaminowo-mineralne. Efekt jest bardzo dobry, a co cieszy mojego psa, cieszy i mnie.

Kamilux2345
Suplementy Barf znamy doskonale, jednak w tym sklepie dowiedzieliśmy się również o kilku innych preparatach witaminowych oraz o tym, że mogą one kosztować mniej niż zwykle za nie płaciliśmy – nic tylko zamawiać (szybka wysyłka to tu standard chyba)!

Warszawianka89$
Weterynarz polecił mojemu psu tzw. żwacze wołowe. Długo musiałem szukać zanim je znalazłem, ale na pewno nie był to czas zmarnowany. Moja mała Bajka uwielbia się w nie wgryzać.

Konradx1979